Dog Food – Core Savoury Turkey 85 gr

300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: CSBSM0071 Categories: , , Tags: ,

I përshtatshëm për qen të rritur mbi 1 vjeç

Krijuar vetëm për qentë e rracave të vogla – shije të shijshme, shumëllojshmëri me copa mishi dhe perime të shëndetshme që mund t’i shihni në salcat e shijshme.

Përbërja:

Pule 49%, Lëng pule, Gjel Deti 3%, Karrota 3%, Fasule jeshile 3%, Niseshte patate, Mëlçi pule, Vezë, Minerale.

Udhëzimet e ushqyerjes: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftoheni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përmbajtja e kalorive (e llogaritur): 980 Kcal/Kg ose 83 Kcal/Enë

Additional information

Weight 0.085 kg
Be the first to review “Dog Food – Core Savoury Turkey 85 gr”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Dog Food - Core Savoury Turkey 85 gr

300.00 L

Add to Cart