Cat Snacks-Prima Crunchy Rosemary 40 gr

250.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

9 in stock

SKU: 8P9181 Categories: , Tag:

Crunchy with Rosemary është një ëmbëlsirë krokante për macet që duan peshk, pa drithëra dhe nuk përmban sheqer të shtuar.

Përbërja krokante dhe rozmarina e shtuar ndihmojnë për të mbajtur gojën e maces tuaj të shëndetshme dhe të freskët. Rozmarina gjithashtu ndihmon në tretjen e ushqimit të maces. Ky ushqim është i përsosur për të aktivizuar, trajnuar dhe përkëdhelur macen tuaj.

Përbërja:

Proteina e harengës së dehidratuar 60%, bizele të verdha, vaj harenge (i ruajtur me tokoferole) 6%, proteinë harenge e hidrolizuar 5%, rozmarinë e tharë 4%, tul molle e tharë, fara liri, maja birre.

Përbërësit Analitikë:

Proteina e papërpunuar 33,0%, yndyrë e papërpunuar 13,0%, lagështi 10,0%, hiri i papërpunuar 7,0%, fibër bruto 1,2%, kalcium 1,0%, fosfor 0,8%, natrium 0,6%. Energjia e metabolizueshme: 3760 kcal/kg.

Aditivë ushqimorë për 1 kg:

Përmban antioksidantë natyralë të miratuar nga BE: ekstrakte tokoferoli nga vaji vegjetal (1b306), palmitat askorbil (1b304) ekstrakt rozmarine.

Udhëzues për ushqim:

I përshtatshëm për të gjitha rracat e maceve. Nuk rekomandohet për kotele nën katër muaj.Sigurohuni që uji i pijshëm të jetë gjithmonë i disponueshëm.

Be the first to review “Cat Snacks-Prima Crunchy Rosemary 40 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Snacks-Prima Crunchy Rosemary 40 gr

250.00 L

Add to Cart