Ushqim për qenushë-Puppy Lenda 15 kg

9,700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: UQPL15 Categories: , ,

Ushqim i plotë për këlyshë dhe qentë e rinj të mëdhenj , dhe me madhësi kokrrash të përshtatura per qentë e racave të mëdha dhe/ose gjigante. Për shkak të madhësisë së tyre dhe rritjes së shpejtë këto lloj racash kanë nevojë për një kontribut shtesë të mbrojtësve për të forcuar kockat, nyjet dhe ligamentet e tyre. Për këtë arsye janë shtuar sasi të larta të mbrojtësve të nyjeve ( KOLAGJENI , GLUKOSAMINA, KONDROTIINA dhe MSM) dhe balanca e mirë ndërmjet proteinave dhe yndyrave garanton një rritje të kontrolluar dhe të sigurt. Kjo recetë është e pasur me pulë(40% pulë) dhe e plotësuar me miell dhe vaj peshku që përmbajnë nivele të larta të Omega 3 dhe Omega 6 të cilat ndihmojnë për një lekurë të shëndetshme , një gëzof me shkëlqim dhe përforcojnë zhvillimin kognitiv të këlyshit. Perimet e shtuara dhe bimët mjekësore përmirësojnë tranzitin intestinal, tretjen dhe sistemin imunitar.

Additional information

Weight 15 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qenushë-Puppy Lenda 15 kg