Ushqim për qenushë – Puppy Poppins 2 kg/5 kg/10 kg

1,100.00 L5,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

USHQIM I PLOTË PËR KËLYSHË DERI NË 6 MUAJ

Ushqim për këlysh deri në 6 muaj
Këlyshët nga mosha dy muajshe kanë kërkesa të veçanta për rritjen dhe zhvillimin e tyre. Poppins Puppy është i pasur me të gjithë përbërësit e nevojshëm që qentë të kenë eshtra të fortë, dhëmbë dhe muskuj të fortë, dhe që ta kenë energjinë e nevojshme për të vrapuar dhe luajtur.

Përbërësit: misër, proteina shpendësh, proteina të përpunuara me origjinë shtazore, yndyrë pule, oriz, miell gruri, miell peshku, panxhar, maja birre, mëlçi. Shtesa ushqyese/kg: Vitamina A (E 672) 20400 IU; Vitamina D3 (E 671) 1440 IU; Vitamina E (Alfa-tokoferol) 144mg; Klorid koline 1800mg; Sulfat zinku Zn (E6) 180mg; Sulfat mangani Mn (E5) 60mg; Vitamina C 60mg; Sulfat hekuri Fe (E1) 48mg; Niacinë 36mg; Sulfat bakri Cu (E4) 12mg; Acid pantotenik 12mg; Vitamina B2 6mg; Vitamina B6 4.8mg; l-jodid kalciumi (E2) 3.6mg; Vitamina B1 3.6mg; Vitamina K3 1.2mg; Acid folik 0.60mg; Biotinë 0.36mg; Selenit (E8) 0.12mg; Vitamina B12 0.05mg. Shtesa teknologjike: Antioksidantë BHT E-321, E-310. Vlerat ushqyese: Proteina: 30%; Përmbajtje yndyre: 17%; Fibra e papërpunuar: 1.9%; Lëndë inorganike: 5.2%; Lagështia: max 9%; Kalcium: 1.1%; Fosfor: 0.9%.

Të ruhet në vend të freskët, të errët dhe të thatë.

Additional information

Weight N/A
Madhesia

, ,

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Poppins
  • Shitësi: Poppins
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Ushqim për qenushë - Puppy Poppins 2 kg/5 kg/10 kg

1,100.00 L5,500.00 L

Shto në shportë