Ushqim për mace – Wild Prairie Acana 340 gr & 4.5 kg

950.00 L7,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

WILD PRAIRIE – ME PËRBËRJE SHPENDËSH,PESHK I FRESKËT DHE VEZË

TRETJE E DUHUR
Një kombinim korrekt dhe ideal do të ishte kombinimi i proteinave me cilësi të lartë, i fibrave dhe probiotikëve për të realizuar një proçes.

ZEMRA DHE SHIKIMI
Taurina, EPA dhe DHA janë ushqime esenciale për rritjen e maces pasi ndihmojne në zhvillimin dhe ruajtjen e shikimit dhe zemrës së tyre.

LËKURË DHE GËZOF I SHËNDETSHËM
Një ndërthurje ideale dhe e bilancuar do të ishte acidi yndyrorë Omega-3, Omega-6 të cilët do të ndihmonin në rritjendhe mbajtjen e shendetit të lëkurës dhe gëzofit të tyre.

SHIJE E PARREZISTUESHME
Përbërësit shtazorë nga kafshë të vogla grabitqare dhe bashkimi me copëza mëlcie garantojnë një shije të parrezistueshme që macet do ta adhurojnë.

Vlerë e përafërt dhe relative me përbërësit ende të papërpunuar .
**Për të ruajtur freskinë dhe vlerat ushqimore të pruduktit, metodë konservimit që përdorim është ruajtja në frigorifer ose në ambjente të ftohta.
Përbërësit krudo i ngrijme në kohë reale,sapo të marra, për të ruajtur lëndën ushqyese të tyre.

Additional information

Weight N/A
Sasia

340 gr, 4.5 kg

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për mace - Wild Prairie Acana 340 gr & 4.5 kg

950.00 L7,500.00 L

Shto në shportë