Ushqim për qen të vegjël – Salmon Natures Protection 1.5 kg

2,300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

  • Formulë unike, që mund të ndihmojë në heqjen e njollave kafe rreth syve, gojës dhe putrave që shfaqen për shkak të lotëve dhe pështymës.
  • Burimi kryesor i proteinave – salmoni norvegjez i cilësisë premium i pasur me acide yndyrore Omega-3 dhe Omega-6
  • Ky ushqim është hipoalergjik, duke e bërë atë të përshtatshëm për kafshët shtëpiake me sistem të ndjeshëm tretës.
  • Me acide yndyrore Omega-3 dhe Omega-6 – për lëkurë të shëndetshme dhe pallto me shkëlqim.

Minerali natyral – klinoptiloliti dinamik i mikronizuar stimulon në mënyrë aktive mikroflorën e zorrëve dhe thithjen e lëndëve ushqyese. Për shkak të mikrostrukturës së tij të veçantë, mund të ndihmojë në largimin e toksinave nga organizmi dhe në forcimin e sistemit imunitar.

Burimet e proteinave të zgjedhura me kujdes ruajnë përbërjen e duhur të lotëve dhe mund të ndihmojnë në heqjen e njollave kafe rreth syve, gojës dhe putrave.

Acidet yndyrore esenciale janë veçanërisht të vlefshme për forcimin e sistemit imunitar, ruajtjen e funksionit të duhur të trurit dhe kardiovaskular, dhe reduktimin e proceseve inflamatore.

Ushqim i plotë dhe i shijshëm për qentë, i krijuar nga përbërës të përzgjedhur saktësisht të cilësisë më të lartë, i përpunuar në mënyrë profesionale rezulton në një produkt shumë të tretshëm dhe jashtëqitje të vogla dhe të forta.

Minerali natyral – klinoptiloliti dinamik i mikronizuar stimulon në mënyrë aktive mikroflorën e zorrëve dhe thithjen e lëndëve ushqyese. Për shkak të mikrostrukturës së tij të veçantë, mund të ndihmojë në largimin e toksinave nga organizmi dhe në forcimin e sistemit imunitar.

Burimet e proteinave të zgjedhura me kujdes ruajnë përbërjen e duhur të lotëve dhe mund të ndihmojnë në heqjen e njollave kafe rreth syve, gojës dhe putrave.

Acidet yndyrore esenciale janë veçanërisht të vlefshme për forcimin e sistemit imunitar, ruajtjen e funksionit të duhur të trurit dhe kardiovaskular, dhe reduktimin e proceseve inflamatore.

Ushqim i plotë dhe i shijshëm për qentë, i krijuar nga përbërës të përzgjedhur saktësisht të cilësisë më të lartë, i përpunuar në mënyrë profesionale rezulton në një produkt shumë të tretshëm dhe jashtëqitje të vogla dhe të forta.

 

Additional information

Weight 1.5 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen të vegjël - Salmon Natures Protection 1.5 kg