Shampo për qen – 5n1 Tauro Pro Line 400 ml

2,350.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Ulliri – parandaloni ndarjen e majave, sepse mund të rrisë elasticitetin e flokëve.
Portokalli i ëmbël – përmirëson butësinë e fijeve, hidraton gëzofin e brishtë.
Gjalpi Muru Muru – ruajtja e lagështisë dhe vulosja e kutikulës, duke rezultuar në flokë më të butë, të hidratuar.
Ylang Ylang – përmirëson strukturën e flokëve dhe redukton thyerjen e flokëve.
Rozmarina – parandalon rënien e flokëve dhe nxit rritjen e flokëve të shëndetshëm dhe të trashë.
Lime – promovon flokë të shëndetshëm, duke i bërë më të shijshëm dhe të lëmuar.

Additional information

Weight 0.4 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo për qen - 5n1 Tauro Pro Line 400 ml