Snack për mace – Chicken Natures Protection 75 gr

410.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

I mbushur me lëndë ushqyese thelbësore për të mbështetur sistemin imunitar dhe vitalitetin e maces suaj. Këto ushqime janë të formuluara me një përzierje të ekuilibruar të përbërësve ushqyes për të ofruar një trajtim të kënaqshëm duke ndihmuar në ruajtjen e një peshe të shëndetshme. Snacks përmbajnë burime dhe përbërës proteinash premium të zgjedhura me kujdes për shije të cilësisë më të lartë.

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snack për mace - Chicken Natures Protection 75 gr