Snack për qen – Rabbit Ears with Duck Nature’s Protection 75 gr

580.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

  • Shije dhe erë natyrale.
  • I përshtatshëm për qen të bardhë.
  • Ka veti hipoallergjike.
  • Pa përbërës me bazë drithi që mund të shkaktojnë reaksione alergjike.
  • I përshtatshëm për kafshë shtëpiake me sistem të ndjeshëm tretës sepse ky lloj ushqimi nuk rëndon aparatin tretës.
  • Snack perfekt për stërvitje.

Përbërja: veshët e lepurit 45 %, rosë 45,8 %, niseshte 2 %, proteina bimore 2 %, glicerinë 3 %, sorbitol 2 %, kripë 0,2 %.

Përbërësit analitikë:

proteina e papërpunuar – 40%

fibra të papërpunuara – 1%

yndyrë e papërpunuar – 5%

hiri i papërpunuar – 4%

lagështi – 21%

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snack për qen - Rabbit Ears with Duck Nature's Protection 75 gr