Ushqim për kotele – Lifestyle Salmon Natures Protection 400 gr

890.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

99 in stock

Formuluar nga veterinerë dhe nutricionistë për të ndihmuar kotelet të kapërcejnë periudhën e vështirë të shkëputjes nga gjiri në gjendje optimale, duke siguruar një fillim të mirë në jetë.
Ushqim 100% i plotë dhe i ekuilibruar për macet në rritje deri në 12 muajsh. Me Salmon me cilësi më të lartë nga Norvegjia. Antioksidantë natyralë-vitamina e dhe ekstrakti i rozmarinës mund të ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave nga ndikimi negativ i radikaleve të lira në një mënyrë krejtësisht natyrale.Formulë pa grurë. Mund të ndihmojë në zvogëlimin e rrezikut të alergjisë ndaj glutenit të grurit. Acidet yndyrore Omega-3 dhe Omega6 në farat e salmonit dhe lirit me cilësi të lartë, së bashku me zinkun dhe vitaminat E Grupit B, mund të ndihmojnë në ruajtjen e gjendjes së shkëlqyeshme të lëkurës dhe një lesh të trashë dhe me shkëlqim.

Additional information

Weight 0.4 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për kotele - Lifestyle Salmon Natures Protection 400 gr