Shampo për qen – Herbal Detox Tauro Pro Line 400 ml

2,350.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Shampo me vaj esencial për pastrim të thellë

Aguliçe e mbrëmjes – hidraton dhe ushqen lëkurën për të forcuar fijet dhe për të qetësuar kruajtjen, inflamacionin duke parandaluar ose reduktuar kështu rënien e flokëve.
Embrion gruri – hidraton shtresën e thatë, forcon folikulat e flokëve dhe rrit shkëlqimin.
Lemongras – redukton zbokthin dhe qetëson lëkurën e irrituar.
Koper – parandalon dobësimin e gëzofit dhe rënien e qimeve për shkak të mungesës së të ushqyerit.
Hibiscus – i forcon folikulat e flokëve dhe rimbush lëkurën.
Mente – parandalon thatësinë, kruajtjen dhe probleme të tjera të lëkurës

Additional information

Weight 0.4 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo për qen - Herbal Detox Tauro Pro Line 400 ml