Shtresa Higjienike të ripërdorshme Misoko

1,250.00 L2,600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Peceta thith mirë lagështinë, duke e lënë sipërfaqen të thatë, kështu që putrat e kafshës shtëpiake do të jenë gjithmonë të thata.

Peceta është e ripërdorshme. Do të jetë e dobishme për të mësuar kafshën shtëpiake të kryejë nevojat në vendin e duhur.

Thith mirë lagështinë

Peceta është i cilësisë së lartë, thith dhe ruan në mënyrë të përsosur lagështinë. Thith deri në 500 ml lëng, duke e lënë sipërfaqen të thatë, në mënyrë që putrat e kafshës shtëpiake të mos zbuten.

E qëndrueshme dhe ekonomike

Peceta e ripërdorshme është një zgjidhje ekonomike, pasi do të mund ta përdorni më shumë se një herë. Përveç kësaj, është i lehtë për t’u mirëmbajtur – mund ta lani edhe në ujë në 90°C. Mund të lahet më shumë se 300 herë dhe të thahet në tharëse në temperatura të ulëta ose të ndehet.

Katër shtresa për mbrojtje të sigurt

4 shtresat e fletëve janë krijuar për të thithur më mirë lagështinë. Përveç kësaj, shtresa e poshtme e fletës është e parrëshqitshme, e qëndrueshme, rezistente ndaj ujit dhe një absorbues i shkëlqyer i aromave të pakëndshme.

Shtresa e parë – 100% poliestër.
Shtresa e dytë: 95% poliestër, 5% viskozë.
Shtresa e tretë – petëzimi poliuretani (PU).
Shtresa e 4-të – 100% poliestër.

 

Additional information

Weight N/A
Formati

40×50 cm, 80×140 cm, 80×70 cm

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shtresa Higjienike të ripërdorshme Misoko

1,250.00 L2,600.00 L

Shto në shportë