Zbutës për qen – Fur Growth Tauro Pro Line 250 ml

1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Një përbërje unike prej 8 vajrash natyralë dhe esencialë mund të ndihmojë në:

Livando – stimulon rritjen e flokëve dhe qetëson lëkurën.
Druri i kedrit – përmirëson rritjen e flokëve, rivendos folikulat.
Lemongras – trajton në mënyrë efektive zbokthin.
Rozmarina – stimulon rritjen e flokëve të rinj dhe mund të përdoret edhe për trajtimin e alopecisë androgjenike.
Ylang Ylang – përmirëson strukturën e flokëve dhe redukton këputjen e qimeve
Arrëmyshku – parandalon rënien e flokëve, inkurajon rritjen e flokëve dhe madje shton vëllim shtesë.
Mente – nxit rritjen e flokëve gjatë fazës anagjene (ose rritjes).
Pema e Çajit – promovon vetitë pastruese, antibakteriale dhe antimikrobike.

Additional information

Weight 0.4 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Zbutës për qen - Fur Growth Tauro Pro Line 250 ml