Snack për mace – Oral Care Natures Protection 75 gr

410.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Snacks Oral Care janë perfekte për mirëqenien e përgjithshme dhe kujdesin oral të kafshëve shtëpiake. Burimi kryesor i proteinave të këtyre ushqimeve janë shpendët. Mund të jetë një burim i shkëlqyer i proteinave me cilësi të lartë dhe shumë të tretshëm për macet. Ai përmban aminoacide esenciale të nevojshme për të ruajtur dhe forcuar muskujt, lëkurën dhe gëzofin e fortë. Shpendët janë gjithashtu të pasura me vitamina dhe minerale si vitamina B12, hekur dhe zink, të cilat janë të rëndësishme për shëndetin dhe mirëqenien e përgjithshme. Struktura dhe forma e snacks janë krijuar për të ndihmuar në ruajtjen e higjienës së mirë dentare. Ushqimet suplementare janë të pasuruara me klinoptilolit me origjinë vullkanike nga natyra – MicroZeoGen. Ndihmon në largimin e toksinave nga trupi i kafshës shtëpiake dhe kur ai detoksifikohet, lëndët ushqyese, vitaminat dhe mineralet efikase absorbohen lehtësisht në trup. Përbërja përmban alga deti që rrit efektin e heqjes së pllakës dentare dhe gurëve.

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snack për mace - Oral Care Natures Protection 75 gr