Ushqim për mace të sterilizuara – Lifestyle Fish White Natures Protection 400 gr

890.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

100 in stock

100% ushqim i plotë dhe i ekuilibruar për macet e sterilizuara me peshk të bardhë hipoalergjik. Formulë pa grurë. Mund të ndihmojë në zvogëlimin e rrezikut të alergjisë ndaj glutenit të grurit. Antioksidantë natyralë-vitamina e dhe ekstrakti i rozmarinës mund të ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave nga ndikimi negativ i radikaleve të lira në një mënyrë krejtësisht natyrale. Më pak kalori dhe formulë e përmirësuar me përbërësin Lkarnitinë dhe fibra bimore për të ruajtur peshën optimale për humbje peshe të tepërt efektive dhe të sigurt.Sasia e reduktuar e magnezit mund të ndihmojë në shmangien e formimit të kristaleve urolithiasis në fshikëz.

Additional information

Weight 0.4 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për mace të sterilizuara - Lifestyle Fish White Natures Protection 400 gr