Snack për mace – Duck Natures Protection 75 gr

410.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Snacks ndihmojnë në ruajtjen e ekuilibrit të peshës së maces suaj. Këto ushqime janë të formuluara me një përzierje të ekuilibruar të përbërësve ushqyes për të ofruar një trajtim të kënaqshëm duke ndihmuar në ruajtjen e një peshe të shëndetshme.

Pa përbërës me bazë drithi që mund të shkaktojnë reaksione alergjike. I përshtatshëm për kafshët shtëpiake me sistem të ndjeshëm tretës sepse ky lloj ushqimi nuk rëndon aparatin tretës.

Mishi i rosës është një burim proteinash i dobët dhe shumë i tretshëm, duke e bërë atë një opsion të shkëlqyer për kafshët shtëpiake me ndjeshmëri ushqimore ose ato që kërkojnë një proteinë të re.

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snack për mace - Duck Natures Protection 75 gr