Balsam për qen – Ultra Sensitive Tauro Pro Line 400 ml

2,450.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Një përbërje unike prej 7 vajrash natyralë dhe esencialë mund të ndihmojë në:

Kokosi – zvogëlon humbjen e proteinave dhe mban lëkurën të duket e shëndetshme.
Shafrani – zvogëlon keputjen e qimeve dhe ringjall shtresën e dëmtuar duke nxitur rritjen e flokëve.
Helichryssum – pastron lëkurën, forcon fijet dhe stimulon folikulat e flokëve.
Bergamot – nxit rritjen e flokëve, lehtëson shërimin e plagëve dhe zvogëlon inflamacionin.
Geranium Egypt – rregullon tharjen, yndyrën e tepërt dhe prodhimin e sebumit për të përmirësuar flokët në rritje.
Calendula – përmirëson dhe ushqen në mënyrë efektive lëkurën dhe i bën flokët tuaj të rriten më të fortë.
Livando – qetëson lëkurën e irrituar dhe të irrituar dhe ka efekt qetësues për lëkurën e ndjeshme.

Additional information

Weight 0.4 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Balsam për qen - Ultra Sensitive Tauro Pro Line 400 ml