Balsam për qen – Magic Plex Tauro Pro Line 400 ml

2,450.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Një përbërje unike prej 8 vajrash natyralë dhe esencialë mund të ndihmojë në:

Bërthama e Arganit – mbron flokët nga dëmtimet e përditshme.
Druri i sandalit – trajtoni majat e çara dhe përmirëson shkëlqimin dhe rritjen e flokëve.
Neroli – lehtëson thekonet dhe kruajtjen e shkaktuar nga thatësia dhe zbokthi.
Rosehip – promovon rritjen e shëndetshme të flokëve.
Arrëmyshk – parandalon rënien e flokëve.
Myrrh – forcon rrënjët e flokëve dhe nxit rritjen e shëndetshme të flokëve.
Druri palisandër – bëjini flokët të mëndafshtë dhe me shkëlqim, duke u krehur lehtë.
Fara e karotës – zbut strukturën, e rikuperon nga dëmtimi.

Additional information

Weight 0.4 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Balsam për qen - Magic Plex Tauro Pro Line 400 ml