Vaj Salmoni Natures Protection 250 ml

2,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Vaji i salmonit përmban sasi të mëdha të acideve yndyrore Omega, (EPA dhe DPA), të cilat janë thelbësore për të siguruar proçese të buta metabolike.

Për ruajtjen e lëkurës dhe gëzof të shëndetshëm.

Acidet yndyrore Omega-3 dhe Omega-6, të cilat janë në përbërjen e suplementit, janë veçanërisht të dobishme për ruajtjen e lëkurës dhe veshjes së shëndetshme, ato mund të ndihmojnë në parandalimin e alergjive të lëkurës.

Për aktivitetin e duhur kardiovaskular.

Për ruajtjen e nyjeve të shëndetshme. Hulumtimi ka treguar se EPA (acidi eicosapentaenoic) dhe DHA (acidi docosahexaenoic) mund të ndihmojnë në ruajtjen e nyjeve të shëndetshme dhe mund të nënshtrojnë inflamacionin për shkak të të cilit zhvillohen sëmundjet e kyçeve.

Përmirësimi i shijes dhe erës së ushqimit.

Rekomandohet të përzieni vajin e salmonit me ushqimin, si rezultat, do ta shijojnë me kënaqësi ushqimin e tyre.

Additional information

Weight 0.25 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Vaj Salmoni Natures Protection 250 ml