Salmon Oil Natures Protection 250 ml

2,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

SKU: CAN45491/CAN63289 Categories: , , , , , Tags: , , ,

Vaji i salmonit përmban sasi të mëdha të acideve yndyrore Omega, (EPA dhe DPA), të cilat janë thelbësore për të siguruar proçese të buta metabolike.

Për ruajtjen e lëkurës dhe gëzof të shëndetshëm.

Acidet yndyrore Omega-3 dhe Omega-6, të cilat janë në përbërjen e suplementit, janë veçanërisht të dobishme për ruajtjen e lëkurës dhe veshjes së shëndetshme, ato mund të ndihmojnë në parandalimin e alergjive të lëkurës.

Për aktivitetin e duhur kardiovaskular.

Për ruajtjen e nyjeve të shëndetshme. Hulumtimi ka treguar se EPA (acidi eicosapentaenoic) dhe DHA (acidi docosahexaenoic) mund të ndihmojnë në ruajtjen e nyjeve të shëndetshme dhe mund të nënshtrojnë inflamacionin për shkak të të cilit zhvillohen sëmundjet e kyçeve.

Përmirësimi i shijes dhe erës së ushqimit.

Rekomandohet të përzieni vajin e salmonit me ushqimin, si rezultat, do ta shijojnë me kënaqësi ushqimin e tyre.

Additional information

Weight 0.25 kg
Be the first to review “Salmon Oil Natures Protection 250 ml”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Natures Protection
  • Vendor: Natures Protection
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Salmon Oil Natures Protection 250 ml

2,400.00 L

Add to Cart