Ushqim për mace qimegjatë – Lifestyle Tuna 85 gr

102.00 L170.00 L (-40%)

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Toni – një peshk proteinik dhe me pak kalori që është i përshtatshëm për kontrollin e peshës, i pasur me vitamina B dhe D, burim i acideve yndyrore Omega-3.

I PASURUAR ME VITAMINË E QË ËSHTË NJË ANTIOKSIDANT NATYROR QË MBRON TRUPIN NGA DËMTIMET E LIRA RADIKALET. GJITHASHTU VITAMINA ËSHTË E NEVOJSHME PËR TË RUAJTUR STABILITETIN E MEMBRANËVE QELIZORE, MBRON MURIN E BRENDSHËM TË ARTERIVE NGA KUFIZIMI, PROMOVON SHËRIMIN, FORCON IMUNITETIN.

I PASUR ME SUBSTANCA TË DOBISHME PËR TRUPIN

VITAMINA B1 MBRON TRUPIN DHE FORCON IMUNITETIN. USHQIMI I PASURUAR ME TAURINË, QË NDIHMON NË RUAJTJEN E FUNKSIONIT TË DUHUR TË ZEMRËS, NDIHMON NË RUAJTJEN E STRUKTURËS SË QELIZËS DHE FUNKSIONON SI ANTIOKSIDANT.

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Natures Protection
  • Shitësi: Natures Protection
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Ushqim për mace qimegjatë - Lifestyle Tuna 85 gr

102.00 L170.00 L (-40%)

Shto në shportë