Snack për qen – Duck Dices with Sesame Nature’s Protection 75 gr

550.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

 • I përshtatshëm për tretje të ndjeshme.
 • Shije dhe erë natyrale.
 • Përmban 85%  rosë dhe 5% susam.
 • Rosa – mish pa dhjamë, i përshtatshëm për kontrollin e peshës.
 • Ka veti hipoallergjike.
 • Snack perfekt për stërvitje.
 • Për qentë e rritur.

Përbërja: rosë 85 %, niseshte patate 7 %, fara susami 5 %, glicerinë 3 %.

Përbërësit analitikë:

proteina e papërpunuar – 30%

fibra të papërpunuara – 4%

yndyrë e papërpunuar – 3%

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

 • Emri i dyqanit Natures Protection
 • Shitësi: Natures Protection
 • Address:
 • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Snack për qen - Duck Dices with Sesame Nature's Protection 75 gr