Long Hair Cat Food – Lifestyle Tuna 85 gr

170.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

Toni – një peshk proteinik dhe me pak kalori që është i përshtatshëm për kontrollin e peshës, i pasur me vitamina B dhe D, burim i acideve yndyrore Omega-3.

I PASURUAR ME VITAMINË E QË ËSHTË NJË ANTIOKSIDANT NATYROR QË MBRON TRUPIN NGA DËMTIMET E LIRA RADIKALET. GJITHASHTU VITAMINA ËSHTË E NEVOJSHME PËR TË RUAJTUR STABILITETIN E MEMBRANËVE QELIZORE, MBRON MURIN E BRENDSHËM TË ARTERIVE NGA KUFIZIMI, PROMOVON SHËRIMIN, FORCON IMUNITETIN.

I PASUR ME SUBSTANCA TË DOBISHME PËR TRUPIN

VITAMINA B1 MBRON TRUPIN DHE FORCON IMUNITETIN. USHQIMI I PASURUAR ME TAURINË, QË NDIHMON NË RUAJTJEN E FUNKSIONIT TË DUHUR TË ZEMRËS, NDIHMON NË RUAJTJEN E STRUKTURËS SË QELIZËS DHE FUNKSIONON SI ANTIOKSIDANT.

Additional information

Weight 0.05 kg
Be the first to review “Long Hair Cat Food – Lifestyle Tuna 85 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Long Hair Cat Food - Lifestyle Tuna 85 gr

170.00 L

Add to Cart