Pastë për kotele Petguard

1,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Kitten Paste ndihmon në plotësimin e nevojave ushqimore, duke ndihmuar në rritjen dhe zhvillimin e shëndetshëm të koteleve. Ndihmon në forcimin e sistemit imunitar, zhvillimit të shëndetshëm të trurit, sistemit kockor, dhe gëzofit.

Additional information

Weight 0.01 kg
Formati

MD, SM

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore