Kitten Paste Petguard

1,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

Kitten Paste ndihmon në plotësimin e nevojave ushqimore, duke ndihmuar në rritjen dhe zhvillimin e shëndetshëm të koteleve. Ndihmon në forcimin e sistemit imunitar, zhvillimit të shëndetshëm të trurit, sistemit kockor, dhe gëzofit.

Additional information

Weight 0.01 kg
Formati

MD, SM

Be the first to review “Kitten Paste Petguard”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore