Malt Paste Petguard

2,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

Malt Paste është një pastë e shijshme malti që rregullon metabolizmin dhe parandalon formimin e topave të qimeve brenda traktit gastrointestinal.

Additional information

Weight 0.01 kg
Formati

MD, SM

Be the first to review “Malt Paste Petguard”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore