Malt Paste Petguard

2,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Malt Paste është një pastë e shijshme malti që rregullon metabolizmin dhe parandalon formimin e topave të qimeve brenda traktit gastrointestinal.

Additional information

Weight 0.01 kg
Formati

MD, SM

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore