Rërë për mace Chuck Baby Powder 5 L/10 L

700.00 L1,100.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear
Grumbullim i mbeturinave të maceve, prodhuar nga bentoniti gri natyral me një kapacitet të lartë absorbues si dhe kontroll të fortë dhe afatgjatë të aromave.

Additional information

Weight N/A
Sasia

10 liter, 5 Liter

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Rërë për mace Chuck Baby Powder 5 L/10 L

700.00 L1,100.00 L

Shto në shportë