Pastë për qenushë Petguard

1,100.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Është një ushqim plotësues për këlyshët.
Lejon heqjen e lehtë të qimeve nga trupi.
Ndihmon në përmirësimin e tretjes, ruajtjen e një sistemi të shëndetshëm imunitar dhe minimizimin e formimit të baktereve të dëmshme tek këlyshët.

Additional information

Weight 0.01 kg
Formati

MD, SM

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Pastë për qenushë Petguard