Puppy Paste Petguard

1,100.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

Është një ushqim plotësues për këlyshët.
Lejon heqjen e lehtë të qimeve nga trupi.
Ndihmon në përmirësimin e tretjes, ruajtjen e një sistemi të shëndetshëm imunitar dhe minimizimin e formimit të baktereve të dëmshme tek këlyshët.

Additional information

Weight 0.01 kg
Formati

MD, SM

Be the first to review “Puppy Paste Petguard”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore