Food Bowl 2n1 Chuck

1,200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

Tas ushqimi inoksi për kafshë, në formë ovale për mbajtjen e ujit dhe ushqimeve të ndryshme.

Additional information

Weight 1 kg
Formati

MD, SM

Be the first to review “Food Bowl 2n1 Chuck”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore