Tas ushqimi 2n1 Chuck

1,200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Tas ushqimi inoksi për kafshë, në formë ovale për mbajtjen e ujit dhe ushqimeve të ndryshme.

Additional information

Weight 1 kg
Formati

MD, SM

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore