Qafore për qen me gur Swarovski

3,800.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Qafore për qen me gur Swarovski

 

Additional information

Weight N/A
Madhesia

, ,

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Qafore për qen me gur Swarovski