Carrier cage for cats Chuck

1,300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

  • Transportuesi përmban një guaskë të fortë plastike me një derë plastike që siguron ajrim dhe shikueshmëri të mirë.
  • Dera plastike ka një bravë që e mban kafshën tuaj të sigurt gjatë transportit. Transportuesi përfshin gjithashtu një dorezë për bartje të lehtë dhe mund të çmontohet për ruajtje të përshtatshme.

Additional information

Weight 2 kg
Sasia

10 liter, 5 Liter

Be the first to review “Carrier cage for cats Chuck”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Carrier cage for cats Chuck

1,300.00 L

Add to Cart