Kafaz Transportues për mace Chuck

1,300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

  • Transportuesi përmban një guaskë të fortë plastike me një derë plastike që siguron ajrim dhe shikueshmëri të mirë.
  • Dera plastike ka një bravë që e mban kafshën tuaj të sigurt gjatë transportit. Transportuesi përfshin gjithashtu një dorezë për bartje të lehtë dhe mund të çmontohet për ruajtje të përshtatshme.

Additional information

Weight 2 kg
Sasia

10 liter, 5 Liter

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Kafaz Transportues për mace Chuck