Shampo e thatë Petguard 150 ml

1,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Shampo e thatë për macet dhe qentë, e cila i mban ata të kenë erë të këndshme për një kohë të gjatë falë aromës së saj të veçantë dhe ndihmon që gëzofi i tyre të duket me shkëlqim dhe i shëndetshëm.

* Thith aromat e këqija.
* I përshtatshëm për kafshët që nuk mund të lahen shpesh.

Additional information

Weight 0.01 kg
Formati

MD, SM

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo e thatë Petguard 150 ml