Dry Shampoo Petguard 150 ml

1,000.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

Shampo e thatë për macet dhe qentë, e cila i mban ata të kenë erë të këndshme për një kohë të gjatë falë aromës së saj të veçantë dhe ndihmon që gëzofi i tyre të duket me shkëlqim dhe i shëndetshëm.

* Thith aromat e këqija.
* I përshtatshëm për kafshët që nuk mund të lahen shpesh.

Additional information

Weight 0.01 kg
Formati

MD, SM

Be the first to review “Dry Shampoo Petguard 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dry Shampoo Petguard 150 ml

1,000.00 L

Add to Cart