Spray trajnues për qenushë Petguard

800.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Spray për të trajnuar qenushin, të rrijë sa më larg mobiljeve,qilimave dhe zonave të ndaluara.

Additional information

Weight 0.01 kg
Formati

MD, SM

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Spray trajnues për qenushë Petguard