Tualet për mace Chuck

1,100.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Tualet i hapur për mace

1 Lopatë falas

Permasat: 49*37.5*15 cm

Additional information

Weight 1 kg
Sasia

10 liter, 5 Liter

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore