Tiragraf për mace Chuck

5,600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Tiragraf me disa hapësira për macen tuaj për të luajtur, përfshirë dhe vendet për kruarjen e thonjve

Additional information

Weight 2 kg
Sasia

10 liter, 5 Liter

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore