Shtrat për qenushë & mace Chuck

5,700.00 L6,700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear
  • Përdoret si shtrat për qen dhe mace.
  • Komfort dhe i rehatshëm.
  • Mund ta lëvizni lehtësisht kudo që dëshironi.

Additional information

Weight 1 kg
Size

Medium, Small

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shtrat për qenushë & mace Chuck

5,700.00 L6,700.00 L

Shto në shportë