Ushqim kremoz për mace Petguard

700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Ushqim kremoz me mish vici, i pasur me proteina shtazore. Nuk ka përbërës që shkaktojnë alergji ushqimore.

Additional information

Weight 0.01 kg
Formati

MD, SM

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim kremoz për mace Petguard