Creamy cat food Petguard

700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

Ushqim kremoz me mish vici, i pasur me proteina shtazore. Nuk ka përbërës që shkaktojnë alergji ushqimore.

Additional information

Weight 0.01 kg
Formati

MD, SM

Be the first to review “Creamy cat food Petguard”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore