Glucosamine Paste Petguard

1,200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

Tableta Glucosamine është një ushqim plotësues që përmban kondrotinë dhe MSM që forcon strukturën fiziologjike të shëndetit të kyçeve dhe kërçit për macet.
Ofron një efekt të kombinuar me kondrotinën dhe MSM-në që përmban. Plotësimi i glukozaminës për macet është i rëndësishëm në të gjitha fazat e moshës. Siguron zhvillim të mirë të strukturës së kyçeve dhe kërçit tek kotelet.
Në pleqëri, glukozamina përdoret shpesh si një shtesë për të reduktuar dhimbjen për macet.

Additional information

Weight 1 kg
Formati

MD, SM

Be the first to review “Glucosamine Paste Petguard”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Glucosamine Paste Petguard

1,200.00 L

Add to Cart