Glukozaminë Paste Petguard

1,200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Tableta Glucosamine është një ushqim plotësues që përmban kondrotinë dhe MSM që forcon strukturën fiziologjike të shëndetit të kyçeve dhe kërçit për macet.
Ofron një efekt të kombinuar me kondrotinën dhe MSM-në që përmban. Plotësimi i glukozaminës për macet është i rëndësishëm në të gjitha fazat e moshës. Siguron zhvillim të mirë të strukturës së kyçeve dhe kërçit tek kotelet.
Në pleqëri, glukozamina përdoret shpesh si një shtesë për të reduktuar dhimbjen për macet.

Additional information

Weight 1 kg
Formati

MD, SM

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore