Ushqim për qen-Starter & Pregnant Lenda 6 kg

4,600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Ushqim natyral super premium, i prodhuar për konsumim të përditshëm nga qentë femra shtatzëna, si dhe për këlyshët në procesin e shkëputjes nga gjiri. Ofron një sasi të madhe mishi të pulës dhe rosës, dhe barishte që ndihmojnë në parandalimin e problemeve të kyçeve e ndihmojnë sistemin tretës.

Nuk përmban grurë, qumësht, mish të kuq apo soje (përbërës me potencial të lartë alergjik)

Rekomandohet për femra dhe këlyshë të të gjitha madhësive dhe racave.

Additional information

Weight 6 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen-Starter & Pregnant Lenda 6 kg