Snacks për qen-Rabbit Ears Lenda

410.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

I pasur me kalium, fosfor dhe vitamina, mishi i lepurit ka pak yndyrë dhe ndihmon tretjen. Ekulibron hipertensionin, acidin urik dhe kolesterolin. Mishi i lepurit është shumë i mirë për të parandaluar sëmundjet kardiovaskulare, një nga problemet më të zakonshme.

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Dr.Green & Lenda
  • Shitësi: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore