Snacks për qen-Rabo de Toro Lenda 15/23 cm

360.00 L608.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

Clear

Ndihmon prodhimin e qelizave të kuqe të gjakut dhe forcon sistemin imunitar të qenit. Sasia e madhe e vitaminave B2, B6, B9 dhe B12 ndihmon në përmirësimin e tonit të muskujve. Ushqim plotësues 100% natyral.

Përbërja dhe komponentët analitikë:

Proteina 51,08%, Yndyrë 15,45%, Karbohidrate 4,43%, Hiri 25,17%

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Madhesia

,

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snacks për qen-Rabo de Toro Lenda 15/23 cm

360.00 L608.00 L

Shto në shportë