Snacks për qen/mace-Flamenquin Lenda

350.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Bërë me proshutë dhe peshk të dehidratuar, është një meze natyrale e pasur me Omega 3 dhe Omega 6 për qentë e rritur. Një ushqim shumë I këndshëm me përmbajtje të larta proteinash, të cilat favorizojnë kujdesin e lëkurës dhe gëzofit të kafshës suaj.

 

Additional information

Weight 0.05 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Dr.Green & Lenda
  • Shitësi: Dr.Green & Lenda
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore