Snack për qen – Lamb Twisties Cheer Chews 125 gr

600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Në formë gërshetash. E përkryer për qentë e vegjël dhe të rinj, duke përfshirë këlyshët në rritje.

100% natyralë pa asnjë aditiv.

Produkt vendas, i kontrolluar, i testuar me standardet e BE-së.

Ofrojnë një mundësi të shëndetshme aktiviteti rekreativ për qentë.

Maksimizojnë fokusin e qenit gjatë trajnimit.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit PetEat
  • Shitësi: PetEat
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Snack për qen - Lamb Twisties Cheer Chews 125 gr